Informace pro žadatele o podporu z Vinařského fondu
Aktualizováno
22 Duben 2020
Mimořádná informace - žádosti o podporu

Informace pro žadatele o podporu z Vinařského fondu

Vážení žadatelé o podporu z Vinařského fondu,

Rádi bychom vás ujistili, že všechny vámi zaslané žádosti evidujeme, jak se můžete přesvědčit zde. Z důvodu nákazy způsobené virem COVID 19 se Rada Vinařského fondu k projednávání projektů ještě nemohla sejít. Jednání Rady Vinařského fondu, na kterém by se žádosti o podporu měly projednat a schválit, je plánováno na první polovinu května 2020.

Jsme si vědomi, že řadu akcí plánovaných na duben, květen a červen jste byli nuceni zrušit nebo přesunout. V této souvislosti bychom vás chtěli požádat, abyste nám dali vědět o těchto změnách ve vašich projektech na mailovou adresu krainova@vinarskyfond.cz.

Pokud jste svoji akci zrušili a máte podanou žádost, dejte nám vědět nejpozději do 30. dubna. Vinařský fond pak k Vaší žádosti nebude vydávat rozhodnutí o poskytnutí podpory.

Pokud svoji akci budete přesunovat na jiný termín, dejte nám o této změně vědět kdykoli v průběhu tohoto roku nebo nejpozději s vyúčtováním podpory. Přesun termínu konání akcí není z hlediska Vinařského fondu žádný problém.

Jakmile bude Vaše žádost schválena, bude seznam schválených podpor uveřejněn na www.vinarskyfond.cz a žadatel obdrží rozhodnutí o poskytnutí podpory.